Beni çok üzüyorsun be Mars.

Beni çok üzüyorsun mars.
Şu dünyadan bir zamanlar marsta yaşam varmıydı, sorusunun cevabını alamadan gidersem. Moleküllerimden dirilip gelmezsem en adi oçum. 
O kızıl topraklarında bir zamanlar neler oldu be mars. Niye kızdırdılar seni? Neden bu depresif ve öfkeli tutum nedenn? Yanımızdasın dokunamıyoruz çok saçma. 
Sana kavuşmak, 6 ila 9 ay sürüyor, sürekli seni röntgenliyoruz, sapığın olduk be mars. Azdırıyorsun bizi. Kah su buluyoruz sende kah radyoaktif ışımalar, lütfen topla kendini mars. Geldiğimizde hoş karşıla bizi, penise benzeyen dev roketlerimizle sikmeyeceğiz seni. Tabi sen istemedikçe. 
Biz bir zamanlar oradaymışız ve sen kızıp, bizi evden kovunca dünyaya gelmişiz öyle diyorlar doğru mu mars? İnsana olan öfkenden kıpkırmızı olmuşssun, hadi artık kızma, kızma ki gelelimde bir gönlünü alalım. 
Valla aslında bizim dünyada keyfimiz iyiydi ama. Sonra götü başı dağıttık. Sonra sen bi güzel görünmeye başladın ki sorma. Kurak topraklarında sular görmeye, ince atmosferinde düşlere dalmaya başladık. 
Elon musk diye bir adam çıktı burada, sanırım sana platonik aşık. Kafayı sana takmış durumda. Dikkatli ol mars. Korunmayı unutmayın. 
Sana ulaşıp, seni kazdığımızda ne bulacağız? Başını bulmak istemiyoruz. En azından bize bir kaç bakteri ver. Onca para harcadık orospu, bedelini ödeyeceksin. 
Manyetik alanın yokmuş, oksijenin azmış, ne farkeder, deli gibi sevmek ruhumuzda var.
Pisirikdeli sevgiler diler..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s