Bir ömür nasıl yaşanmaz? İşte size, hayatınızı mahvedecek öneriler…

1. Herkesin ne söylediğini çok ciddiye alın, çünkü elalem çok önemlidir, onların gözünden düşmeyin. Onlar sizi yukarıya taşıyacak basamaklardır.

2. Yapamadıklarınız için asla sorumluluk almayın, sürekli yeni bahaneler üreterek, işin içinden bir şekilde sıyrılın.

3. Sağlığınızı umursamayın, kahvaltı etmeyi, öğlen yemeği yemeyi bırakın. Akşam bir kuru ekmek yiyin. Ekmek yeterince besleyici olduğundan, hem zamandan hemde bütçenizden tasarruf etmiş olacaksınız.

4. Her gün fight club izleyin ve ‘kendini geliştirmek bir masturbasyondur’ sözünü, hayat mottonuz yapın.

5. Çevrenizdeki başarılı kimseleri küçümseyin. Kesinlikle hak yiyerek bir yerlere geldikleri için, onlara sempati duymayın. Çok çalıştıklarını söylerlerse, inanmayın. Hepsinin klasik yalanıdır bu.

6. Psikoloğa görünmenizi isteyenlere, ben deli miyim, sen me demek istiyorsun diyerek çıkışın. Psikologlar size elektroşok verip maymun etmenin peşinde. Bu tuzaklara düşmeyin.

7. Sakın kitap okumayın, illa okuyacaksınız, dostkyevski falan okuyup kendinizi kandırmayın. Gidin, 100 maddede kız tavlama kitabı alın. Çünkü varoluş amacınız, düşünmek değil, çiftleşmek ve geninizi aktarmak. (ulan bu gerçekçi oldu sanki)

8. Nasıl alfa olunur, öğrenin, maço olun ve kadına değer falan vermeyin.

9. Enayi gibi bir ömür çaba harcamayın. En yakın iddia bayine gidin ve paranın tadını çıkarın.

10. Yeni bir şeyler üreteyim falan demeyin sakın. Dünyada yeterince icat var, kafanızı bu saçmalıklarla doldurup, teslaya falan hayran olmayı kesin. Unutmayın, önce çiftleşmelisiniz.

11. Ahlaki değerleriniz olmasın. Bu sizi, ezik ve zayıf gösterecektir. Değer görmek istiyorsanız, sebepsiz yere kötülükler yapın. Dilencileri tekmeleyin mesela. Ya da yakınlarınızdan borç alıp asla geri ödemeyin. Eee çıkar dünyası dostlar, akıllı olmak lazım.

12. Zararlı alışkanlıklar edinin. Bu sizin sexepalitenizi arttıracaktır. Hangi kadın sigara içen bir erkeği görüp, onunla olmak istemez ki?

13. Yeni yerler falan görmek size hiç bir şey katmayacak. Boş boş gezmeyin. Dünya işte, dağlar denizler, ne görücem sanıyorsunuz?Boş boş uçak biletine paranızı harcamayın.

14. İkinci bir dil öğrenmekten kaçının. Bu sizin varolan dilinizide bozacak, ve ne söylediği anlaşılmayan saçma sapan bir insana dönüşeceksiniz.

15. Hayır kurumlarına paranızı kaptırmayın. Sizce bir insan başkalarına yardım etmek ister mi? Çocuk olmayın. Pleasee.

16. Spora gidin, ama sağlıklı bir vücüt için değil. Öküz gibi kaslarınız olsun, yüzünüzden ter yerine testesteron aksın. Bu çiftleşme oranınızı hayli arttıracaktır.

17.Hayvanları sevmeyin. Hepsi çıkarcı yaratıklar, gözleri paranızda. Bırakın barınaklar baksın, enayi misiniz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s