Joker hakkında bir kaç yorum.

Yıkıksın, zavallısın, bitmişssin be joker, ama seni çok sevdim. Psikolojik rahatsızlığın yüzünden dayak yemek, sabrını taşıran son noktaydı. İyi oldu wallstreet piçlerine. Onlar kaybetmek nedir ne bilirler ki? 
Baba yerine koyduğun o murray denen zorba orosp u çocugu nu öldürerek iyi yaptın. Hiç bir erkek babası ölmeden kendisiyle tanışamaz ve gücünün farkına varamazdı çünkü. (tribe girip babanıza sıkmayın salak mısınız?)
Birde senin ben annenin ruh halini seveyim. Sen depresyondan kırılırken sana mutlu bir yüz ifadesi takın diye akıl verecek kadar aptaldı.
O kadar acı içindeydinki, beynin sana alternatif yaşam hayalleri sunuyordu. O asansördeki kadınla aranda bir şeyler oluyormuş sanrısına kapılmıştın.
Metro cinayetlerinden sonra, ettiğin dansı unutmayacağım. En varoluşçu filozof geçinenini kıskandırırdı. Adeta kendinle tanışıyordun.
Joquein phonix sen naptın ya, o murrayle olan sahnede. Gerçekten kelimeler kifayetsiz. Öyle bir showda yapılmayacak dark humorların mı olsun. Murry’e sıktıktan sonraki bakışlarrr. You gotta fucking deservee murray.
İş yerinden arkadaşını öldürürken, diğer arkadaşının gitmesine izin vermen hala bir kaç kırıntı insanlık taşıdığını gösteriyor muydu acaba?
Birde kendine dair o objektif bakış açın yok mu? Hani murray’e diyordun ya “hareket başlatacak bir palyaçoya benziyor muyum” diye, senin ben götünü yiyim.
Millet dolup taşmıştı zaten, sen onlara, umuttan ziyade, öfkelerini kusabileceklerini gösterdin. Büyük ihtimalle olaylar üç beş gün sürecek ve ezilenler, ezilmeye devam edecekler ama olsun arada büyükler halkın gazını almayı sever.
Sonuçta iyi filmdi, müthiş oyunculuktu. Arthur fleck, benim için, gerçekte yaşamış bir karakter oldu. Madem böyle filmler çekebiliyordun dc, yıllardır ne bok yiyordunuz?
Pisirikanalist sevgiler diler.

Joker hakkında bir kaç yorum.” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s