Loser Davranışları…

2. Olayları büyütürler. ( Kız onu kesiyorsa; çoktan evlilik hayalleri kurmaya başlamışlardır.)

3. İnsanların sürekli onları aşağıladıklarını zannederler. ( Her boktan mana çıkarıp,uyumadan önce kafayı yerler.)

4. Fight club izleyerek değişeceklerini zannederler. ( İzlemekle olsaydı her p.rno’dan sonra çocuğumuz olurdu.)

5. Google’a nasıl alfa olunur yazarlar. ( Ağlamayacağım.)

6. İyi yaptıkları bir işi bile güzel sunamazlar. Herhangi biri onların başarısını onlardan daha iyi satarak yükselir ve onlarda izlerler. ( walter white reyizin grey matter teknoliji’yi o gretchenlara kaptırması gibi.)

7. Her eylemlerinden sonra acaba annem, babam ne der diye düşünürler. ( Gram, özgür değillerdir.)

8. Sagopa dinleyip,korkularını çocuklarına miras bırakırlar.

9. Aşk meşk olaylarına çok takılır, hayatlarını böyle kavramlarla ziyan ederler. ( He mk 7 milyar insan arasından,kesin bulmuşssundur.)

10. Kaybedenler kulübündeki pizza yiyen adam kadar şanslı olmayı umarlar. ( Yok öyle bir dünya,gökten vajina yağmıyor.)

11. Gecenin 4’ünde böyle şeyler yazabilirler.

Madde bir error verdi. 2 den başlayın.

Pisirikloser sevgiler diler.

Loser Davranışları…” için bir yorum

 1. Aslında bu durumun nedeni erkekler için konuşmak gerekirse genetik, statü, para durumu. Haliyle “Alfa nasıl olunur?” Gibi aramalar gayet doğal. Erkeklerin geneli kadınlarla sıkıntı yaşıyor. Kendi olanlar, 30-35 yaşlarında bile sevgili bulamayanlar vesayre. Bu duruma ateş atmanız pek mantıklı değil. Bu kişiler mental olarak bitmiş oldukları için silahlarla naptıklarını Abd üzerinde gördük. Düşmanlık etmek yerine nötr kalın. Yardım eli de istemezler zaten.

  2-) Umut fakirin ekmeğidir. Kadınlarla iletişime geçebilmek için gerekli özgüven erkekte genelde bulunmaz. Ailelerin geneli berbat çocuk yetiştirdiği için özgüvensiz çocuklar olur. Kızlar özgüvensiz olsa bile sosyal medya yahut gerçek hayatta ilgi görebilir ama bir erkek için bu imkansızdır sadece acırlar. Genetik konusu zaten genelde yok. Haliyle bir ilişki yaşamayan birinin ufak şeylerden hayal kurması doğaldır. Direk kestirip atsa karamsar hayal kursa hayalperest vs insanlar hep bir şey diyor.

  3-) Bunun nedeni geçmişte yaşanan travmadır insanın kendi suçu değildir

  4-) Öyle yapan kişiler var. Maalesef kadınlar erkeklerin genelini görmeyi reddettiği için bırakın film izlemeyi nasıl yollara başvuruluyor anlatsam şaşarsınız.

  7-) Yıllarca böyle yetiştirilmekten kaynaklı ve kurtulması dinden çıkmak kadar zorlu bir süreç. Bu konuda uyarmak yeterli üstüne gidilmemeli.

  😎 1998-2014 arasındaki çoğu Sagopa kajmer şarkısını dinlerim. Eski adları: Silahsız Kuvvet, Dj Mich Check, Sagopa Key vs. Şarkılarının bazıları nihilizme yakınlık gösteriyor. (İskeletler diyarunda bir et parçasıyım.)
  Siyasi birkaç şarkı: Didaktik kitaplar, mazlumu mazlum dinledi, tamu otobüsü.
  Sayfa başlığında mizantropik bir söz alıntısı yapmanız hakkında ise “Bu espride yok şaka insanlık kadavra.” Sözü geçiyor drama yolları adlı şarkısında. Leyli şarkısında “İnsanlık yatak döşek arkadaşlık zaten ölmüş morga kaldır.” Diyor. Daha okadar çok anlatırımki parmaklarım ağrıdı. Bunları umarım boşa yazmamış olurum ve birazda olsun fikrinizi değiştirmeyi başarmışımdır. Hadisleri inkar edip sorguladığında ahmak ıslatan şarkısını yapması vs. Sevmek için aşırı fazla neden var aslında. Dinsiz, gerçekçi, araştıran ve sorgulayan, anlamlı söz yazan, hislerini aktaran biri. Tabii sevmek zorunda değilsiniz ama benim gözümde sevmeyen birinin ya müzik bilgisi çöptür yada aklı tam anlamıyla olgunlaşamamıştır.

  9-) Ortak özelliğin çok olan birini bul, güven konusunda sıkıntı yaşama = aşk

  10-) gökten vajina yağmadığını maaalesef travmalarla erkekler keşfediyor demen gereken bilinmedik bir şey demen intihar veya katliamların bazı nedeni bu Abd üzerinde. Türkiye üzerinde ekonomik çöplük ve gerekli eşyalara erişim
  çok zor olmasa burada da olurdu.

  Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s